Meny
Slovensko

Námorná doprava & Vracia

Ponúkame rýchle zasielanie na celom svete.Nia predaja dane, najlepšie služby, Vitajte na zbierať www.haydanhthoigian.net túto stránku a povedzte svojim priateľom a rodinám, šťastný nákup!

Zaviazali sme sa k vašej úplnej spokojnosti. Ak nie ste s našimi produktmi spokojný, radi Vám pôjdeme.

Neopracované, neopracované alebo chybné výrobky zakúpené v našom internetovom obchode môžu byť vrátené na vrátenie alebo výmenu do 14 dní od doručenia. Všetky položky, ktoré nám boli vrátené, musia byť v pôvodných podmienkach, t. J. Neopracované, nezabudnuté, so všetkými pripojenými tagmi. V opačnom prípade sa vám položky vrátia.

Spiatočný

Ak nie ste úplne spokojní alebo ak existuje rozdiel v objednávke, uchovávajte si prosím všetky dokumenty a obaly a okamžite nás kontaktujte e-mailom alebo online. Ďalej vám poskytneme ďalšie pokyny.

1. Umožňujeme len plnú náhradu za položky, ktoré majú problémy spôsobené nami.

2. Ak vracajúci sa balík neobsahuje všetky príslušenstvo a časti, s ktorými bol dodaný, náklady na príslušenstvo a diely sa odpočítajú od celkovej ceny výrobku a môžu byť len čiastočnou náhradou.

3. Ak z akéhokoľvek dôvodu potrebujete zmeniť veľkosť, farbu alebo vrátenie peňazí z dôvodu "Na rozdiel od", náklady na dodávku budú odpočítané z celkovej ceny produktu.

Výmeny

1. Akceptujeme výmeny inej veľkosti alebo farby do 15 dní od pôvodného dátumu odoslania objednávky. Kontaktujte nás s vaším číslom objednávky a náš zákaznícky servis vám pomôže. Ak chcete vymieňať položky iným spôsobom, budete musieť vrátiť svoje položky na vrátenie peňazí (podľa pravidiel vrátenia) a umiestniť novú objednávku pre štýl, ktorý uprednostňujete

2. Pred vrátením položiek nás musíte kontaktovať. Všetky zásielky, ktoré nám boli odoslané, musia byť v pôvodnom stave, to znamená, že nie sú opotrebované, zmenené alebo umyté, pričom všetky značky sú pripojené. Opotrebované alebo znečistené predmety sa vrátia späť k vám.

3. Nezahŕňame náklady na prepravu výmen, za vrátenie poštovného a za odoslanie a zaobchádzanie s dodaním vymenených zásielok späť k vám. Odporúčame vám pridať zásielky a poistenie, keď nám posielate svoje produkty na vlastnú ochranu, pretože nemôžeme byť zodpovední za stratené zásielky. Prepravné a manipulačné poplatky sú nevratné.