Meny
Slovensko

Ochrana osobných údajov

Tieto pravidlá ochrany osobných údajov vo všeobecnosti vysvetľujú, ako chrániť súkromie vašich osobných údajov. Bude sa vzťahovať na akékoľvek osobné informácie, ktoré poskytnete pri registrácii u nás.

Aké informácie zhromažďujeme?

Typy osobných informácií, ktoré zhromaždíme od vás, budú závisieť od okolností zhromažďovania a druhu požadovanej služby. Ak napríklad chcete kúpiť produkt z týchto webových stránok, môžeme zhromažďovať údaje, ako napríklad vaše meno, e-mailovú adresu, dodaciu adresu, fakturačnú adresu a ďalšie informácie týkajúce sa vášho nákupu.

Keďže sme zo zákona povinní získať súhlas na zhromažďovanie "citlivých informácií", predpokladáme, že ste súhlasili so zhromažďovaním všetkých informácií, ktoré nám boli poskytnuté na použitie v súlade s týmito pravidlami, pokiaľ nám nehovoríte inak.

Ako zhromažďujeme informácie

Môžeme zhromažďovať osobné informácie o vás pri návšteve našich webových stránok, keď sa s nami zaoberáte prostredníctvom našich webových stránok, alebo keď ste s nami osobne kontaktovali. Osobné údaje nezhromažďujeme bez vášho súhlasu. Domnievame sa, že váš súhlas je udelený, keď vyplníte polia potrebné na uľahčenie transakcie prostredníctvom tejto webovej stránky.

Ako používame vaše osobné informácie

Zvyčajne zhromažďujte svoje osobné údaje na nasledujúce účely:
1. Uľahčiť váš prístup na naše webové stránky, produkty a služby
2. Podávať výrobky, ktoré ste si objednali od nás
3. Poskytnite nám informácie o našich produktoch a službách
4. Požiadajte o váš názor na naše produkty, služby, marketing a webové stránky.

Zverejňovanie osobných informácií tretím stranám

Vaše osobné údaje môžeme zverejniť iným osobám na účely, na ktoré boli informácie zhromaždené alebo na súvisiace účely, napríklad na dokončenie transakcie vo vašom mene alebo poskytnutie produktu, ktorý ste zakúpili. Zaoberáme dodávateľmi tretích strán, ktorí nám poskytujú služby, ktoré zahŕňajú spracovanie osobných informácií, ktoré máme dodávateľ. Napríklad v súčasnosti s tretími zmluvnými partnermi:
1. Predaj produktov zakúpených z tejto stránky
2. Zabezpečte účet elektronického prevodu finančných prostriedkov, spracovania kreditných kariet a súvisiacich služieb

Bezpečnosť vašich osobných informácií

Bezpečne sme vykonali vaše osobné informácie a nebudeme obchodovať, prenajímať ani predávať. Urobíme všetky primerané kroky, aby sme zabezpečili akékoľvek informácie, ktoré máme o vás. Osobné informácie môžu byť uložené elektronicky v našom počítačovom systéme. Firewally, heslá, antivírusový softvér a emailový filter na ochranu všetkých našich elektronických informácií.